A4 110x60mm integruar etiketë

Përshkrim i shkurtër:

A4 integrated labelsA paper form and adhesive label in a A4 size sheet. Compatible with laser and inkjet printers.  Application : Print packing lists or invoices and shipping labels on the same sheet Works with popular shipping software from PayPal® ,UPS, USPS etc.  


Detail Product

Produkt Tags

A4 integruar formën letër labelsA dhe ngjitës në një fletë me madhësi A4.

Compatible me lazer dhe inkjet.

图片 3

 Aplikacion :

Printo paketim listat apo faturat dhe etiketat anijeve në të njëjtën fletë

Punon me software popullore anijeve nga PayPal®, UPS, USPS etj

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products