Rreth nesh

Rreth nesh

Inlytek është një prodhuesi kryesor i paketimit furnizimet për biznes në Xiamen të Kinës që nga viti 2003.Ne ofrojmë një standarde dhe të përshtatur madhësive dhe materialeve për një sërë etiketat anijeve, etiketat adresa, postues polifonik, poli postues flluskë, kraft flluskë postues, qese jastëk ajri si dhe produkte të tjera të përshtatur paketimit.

Çfarë bëjmë ne

Një fabrikë e madhe e prodhimit me të gjitha pajisjet e avancuara dhe një ekip efikas të prodhimit, një shitje ekip dhe shërbimi ndaj klientit të madh ekipi, departamenti i organizuar të anijeve, të gjitha këto kanë bërë Inlytek një e madhe e produkteve të paketimit furnizues për klientët tanë nga e gjithë bota. Ne kemi bërë një sukses të madh në prodhimet tona nisur dhe dëshmitarë customers'businesses tona të rriten. Ne kurrë nuk ndalet zhvillimin e furnizimeve të reja të anijeve për të përmbushur më shumë need.What klientëve tanë ne çantë është cilësi të mirë e produktit dhe një shkëlqyer pas-shitjes shërbimeve. Ne po shohim përpara për të dëgjuar nga ju në çdo kohë.