A4 интегриран 110x60mm етикета

Краток опис:

A4 integrated labelsA paper form and adhesive label in a A4 size sheet. Compatible with laser and inkjet printers.  Application : Print packing lists or invoices and shipping labels on the same sheet Works with popular shipping software from PayPal® ,UPS, USPS etc.  


детали за производот

Тагови производ

A4 интегрирани labelsA хартија форма и етикета адхезив во големина лист А4.

Компатибилен со ласерски и инкџет принтери.

图片 3

 примена:

Печати пакување листи или фактури и превозот етикети на ист лист

Работи со популарни софтверски превозот од PayPal®, UPS-от, USPS итн

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи