Color Dymo etiketë 30256 30254 30252 30330 4XL

Përshkrim i shkurtër:

High Quality Colorful Dymo LabelWriter Compatible Labels With a full range of popular colors- Green, Red, Purple, Blue, Pink, Yellow 30252,30254,30256,30330,30320,30333,30334,4XL Work on Dymo printers Application : Ideally used as address labels, name labels and shipping labels. 


Detail Product

Produkt Tags

High Quality Colorful Dymo Label Writer Etiketa Compatible

Me një gamë të plotë të njohura colors- gjelbër, kuqe, të purpurt, blu, rozë, të verdhë

30252,30254,30256,30330,30320,30333,30334,4XL

Puna në printera Dymo

图片 14 拷贝

Aplikacion :

përdoret në mënyrë ideale si etiketat adresa, etiketat emrin dhe etiketat anijeve. 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products