за нас

за нас

Inlytek е водечки производител на пакување материјали за бизнис во Xiamen Кина од 2003 година.Нудиме стандардни и кориснички големини и материјали за широк спектар на превозот етикети, адреса етикети, поли писмо, поли меур писмо, крафт меур писмо, воздухот перница торба како и други кориснички производи за пакување.

Што правиме

А огромен производствен погон со сите напредни опрема и ефикасен тим за производство, голем тим за продажба и услуги на клиентите тим, во организација превозот оддел, сите овие се направени Inlytek одлична пакување производи снабдувач на нашите клиенти од целиот свет. Ние направивме голем успех на нашата лансиран производи и сведоци на нашето customers'businesses расте. Ние никогаш нема да престанам развој на нови материјали превозот да се исполнат повеќе од need.What нашите клиенти ние чанта е со добар квалитет на производите и одличен по-продажни услуги. Ние сме во потрага очекуваме да слушнеме од вас во секое време.