8,5 x 11 2up етикета етикета Ејвори

Краток опис:

2UP,8.5”x11”,2 labels per sheet High quality white laser labels – Work in laser and inkjet printers. Ensure high Quality Standards of Adhesives specially to withstand Inkjet, Laser printers. PAck of 100 sheets  Ideal for home & office use. Use for addressing, Parceling, Shipping, Coding & Labeling etc. 


детали за производот

Тагови производ

2UP, 8,5 "X11", 2 етикети на лист

Висок квалитет на бел ласерски етикети - Работа во ласерски и инкџет принтери.

Да се ​​обезбедат високи стандарди за квалитет на лепила специјално за да ги издржат Inkjet, ласерско принтери.

Пакување од 100 листови

 Идеални за дома и канцелариска употреба. Користете го за обраќање, распарчувањето, Шпедиција, Кодирање & Обележување итн 

图片 7 拷贝


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи